akvarel
11 x 10 cm
Signatura: Sklenář 74
barevná litografie 28/110
31 x 43 cm
Signatura: K. Oberthor 84
litografie 54/65
22 x 33 cm
Signatura: K. Toman
akvarel
11 x 10 cm
Signatura: Sklenář 74
barevná litografie
22 x 35 cm
Signatura: J. Koukolský
litografie
22 x 35 cm
Signatura: J. Koukolský
grafický list
23 x 15 cm
akryl, sololit
24,5 x 18 cm
Signatura: Bělocvětov 96
grafický list
21 x 16 cm
1878
kolorovaný grafický list
22 x 32 cm
litografie
24,3 x 17 cm
Signatura: Tichý 45
akvarel
28 x 17 cm
suchá jehla 10/50
29 x 15 cm
Signatura: V. Komárek
suchá jehla 10/50
29 x 15 cm
Signatura: V. Komárek
kvaš
24 x 15,5 cm
Signatura: monogramem MR 68
suchá jehla 10/50
29 x 15 cm
Signatura: V. Komárek
1921
akvarel
50 x 36 cm
Signatura: J. Jambor 21
olej, lepenka
42 x 33 cm
Signatura: Jaroslav Špillar
suchá jehla 10/50
29,5 x 15 cm
Signatura: V. Komárek
10,5 x 29 cm
Signatura: na rubu Zdeněk Sýkora
měkký kryt
31 x 34,5 cm
Signatura: T. F. Šimon
lept autorský, vzorný tisk
23 x 20 cm
Signatura: T. F. Šimon
44 x 32 cm
Signatura: Čečo 90
17 x 25 cm
Signatura: T. F. Šimon