dobový hlubotisk
22 x 18 cm
dobový hlubotisk
25,5 x 18 cm
Signatura: M. Švabinský v tisku
dobový hlubotisk
17 x 22,5 cm
13 x 6 cm
Signatura: J. Válová 78
19. století
mědirytina
13 x 13 cm
1951
olej, kraton
22 x 27 cm
50. léta
olej, kraton
22 x 27 cm
Signatura: Pavel Šimon
22 x 17 cm
Signatura: v desce VK 32
19 x 14,5 cm
Signatura: V. Zykmund 1940
2x cliché verse
13,5 x 19 cm
Signatura: T. F. Šimon 1941
litografie
21,5 x 15 cm
Signatura: M. Švabinský
15,5 x 22 cm
Signatura: K. Štika
serigrafie 28/100
20,7 x 17,3 cm
Signatura: J. Kaiser
15 x 16,5 cm
Signatura: V. Komárek
litografie
22,5 x 16,5 cm
litografie
22,5 x 17 cm
litografie
22,5 x 17 cm
litografie
22,5 x 17 cm
litografie
17,5 x 12 cm
Signatura: Karel Müller
litografie
17,5 x 12 cm
Signatura: Karel Müller
litografie
17,5 x 12 cm
Signatura: Karel Müller
litografie
22,5 x 14,5 cm
litografie
20 x 13,5 cm
litografie
18 x 15 cm