19 x 24,5 cm
Signatura: Josef Čapek 1933-5 v tisku
19 x 24,5 cm
Signatura: Josef Čapek 1934-5 v tisku
19 x 23 cm
Signatura: Josef Čapek 1928-35 v tisku
19 x 25,5 cm
15 x 12,5 cm
17 x 13 cm
kombinovaná technika, asambláž, koláž, malba olejem
103 x 82 cm
Signatura: na rubu B. Dlouhý 1998
10,5 x 8,5 cm
1954
akvarel, karton, uhel
85 x 58 cm
Signatura: Jan Bauch 1954
24,5 x 8 cm
Signatura: Jan Kodet 45
olej, lepenka
64 x 70 cm
Signatura: PD Nedvěd 60
16 x 10 cm
Signatura: K. Junek
17 x 14 cm
litografie
24 x 17 cm
olej, plátno
66 x 47 cm
Signatura: LD Koutský 44
litografie
15 x 10 cm
Signatura: Toyen v tisku
olej, překližka
63,5 x 48 cm
Signatura: PD Fernand Vácha
litografie
18,5 x 14 cm
Signatura: ŠM 1955 v tisku
litografie
18,5 x 14 cm
Signatura: ŠM 55 v tisku
akvarel, tuš
40 x 30 cm
Signatura: PD Sekora 1940
1921
barevný pastel
22 x 28 cm
Signatura: LD Trampota 1921
litografie
22 x 14 cm
Signatura: Troup v tisku
8 x 9 cm
Signatura: Troup
31 x 24 cm
Signatura: DU V. Sychra 44