11 x 9 cm
Signatura: VK v obraze
13 x 15,5 cm
Signatura: sign. na rubu Vlasta Zábranský
akvarel
29 x 42,5 cm
Signatura: LD Lev 45
24,5 x 20 cm
Signatura: sign. PD T. F. Šimon
olej, sololit
95 x 64 cm
Signatura: DU S. Balko 89
litografie
23 x 14,5 cm
Signatura: sign. LD L. J. Kašpar, v tisku K
8,5 x 11 cm
Signatura: PN Pavel F. Malý
20. léta 20. století
originální barevný lept
22 x 18 cm
Signatura: sign. PD Emil Wänke
1952
26 x 18 cm
Signatura: sign. PD Blanka Procházková 1952
kresba pastelem
14 x 8 cm
Signatura: PD Ota Janeček
barevná litografie
15 x 11 cm
Signatura: sign. PD Odřich Kulhánek 83
11 x 17,5 cm
Signatura: sign. LD L Kuba 1933 Pirkenhamer
originální fotografie
8 x 12,5 cm
Signatura: na rubu autorským razítkem Foto Sudek Praha III Újezd 28
barevný lept 22/60
15 x 10,5 cm
Signatura: sign. PD Alena Laufrová 73
14 x 9 cm
Signatura: sign. PD J.Z.
barevná litografie 1/120
38 x 47 cm
Signatura: PD Liesler 79
3 x 6 cm
Signatura: sign. PD J.Z. Paříž 1931
litografie 90/200
19 x 12,5 cm
Signatura: sign. PD C Bouda, v tisku CB
kombinovaný grafický list 2/25
70 x 41,5 cm
Signatura: PD J. Hovadík 70
litografie 95/100
15 x 10,5 cm
Signatura: sign. LD Berková 81
barevná litografie
20 x 15 cm
Signatura: sign. v tisku Vindišová
olej, plátno
66 x 82 cm
Signatura: LN V. Hlobil
pův. linoleum
16 x 12 cm
Signatura: sign. nezjištěna
akvarel, tužka
51 x 73 cm
Signatura: F. Jiroudek 72