kamenorytina
23 x 19,5 cm
Signatura: C. Bouda
suchá jehla 41/50
18,5 x 9 cm
Signatura: K. Šafář
14 x 10 cm
Signatura: V. Komárek
litografie
15,5 x 11 cm
litografie
15,5 x 11,5 cm
15 x 7 cm
Signatura: A. Grmelová 81
14,5 x 9 cm
Signatura: L. Rusek
20 x 11 cm
Signatura: V. Toman 83
20 x 9 cm
Signatura: A. Grmelová
15 x 7 cm
Signatura: A. Grmelová
14 x 7,5 cm
Signatura: A. Grmelová
15 x 7,5 cm
Signatura: A. Grmelová 85
12 x 8 cm
Signatura: V. Komárek
11 x 8 cm
Signatura: V. Komárek
12 s 8 cm
Signatura: V. Komárek
litografie
9,5 x 7,5 cm
Signatura: Cinybulk
fokalk
14 x 10 cm
Signatura: na přebalu - pf 1987 Miloš Koreček
2002
kombinovaná technika 141/170
19,5 x 14 cm
Signatura: Čápová 2002
2002
kombinovaná technika 142/170
20 x 14 cm
Signatura: J. Šerých 02
2002
kombinovaná technika 141/200
20 x 14 cm
Signatura: Mžyk Josef 2002
kresba tužkou, akvarel
28 x 19 cm
18 x 25 cm
dobový hlubotisk
20 x 25 cm
Signatura: Kupka v tisku
23,5 x 20 cm
Signatura: Jean Effel v tisku