suchá jehla 17/20
54 x 46 cm
Signatura: F. Brurant 1983
suchá jehla 4/45
58 x 39 cm
Signatura: F. Burant 1999
suchá jehla 26/30
50 x 62 cm
Signatura: F. Burant 1991
serigrafie 29/130
45 x 45 cm
Signatura: Adriena Šimotová 97
bronzová plastika
výška 10 cm
bronzová plastika na mramorovém soklu
výška 20 cm
akvarel, pastel
37 x 50 cm
Signatura: Jan Štefan 66
olej, lepenka
60 x 42 cm
akvarel, karton
29 x 44 cm
Signatura: F. J. Krauz
tempera, lepenka
44 x 58 cm
Signatura: B 29
20 x 26 cm
Signatura: Josef Čapek 1929 v tisku
20 x 24 cm
Signatura: Josef Čapek 1928-35 v tisku
19 x 22,5 cm
Signatura: Josef Čapek 1934-5 v tisku
19 x 23 cm
Signatura: Josef čapek 1932-5 v tisku
olej, lepenka
20 x 31 cm
Signatura: monogramem
grafický list
28 x 24,5 cm
Signatura: nečitelně
originální fotografie
29 x 24 cm
29 x 20 cm
Signatura: Jan Kotík 90
1918
23 x 15 cm
Signatura: K. v tisku
20 x 29 cm
Signatura: B. Kopecký 1974
21 x 29 cm
Signatura: B. Kopecký 1970
akvarel, karton
25 x 36 cm
olej, plátno
100 x 80 cm
olej, plátno
45 x 56 cm
Signatura: J. F. Černil