20 x 28 cm
Signatura: LD K. Černý
lept 100/120
13,5 x 9 cm
Signatura: Istler 92
slepotisk
21,5 x 15 cm
Signatura: Oriešek 86
barevné křídy, pastel, karton
28,5 x 42 cm
Signatura: LD V. Jícha
2002
lept 104/150
19,5 x 15,5 cm
Signatura: Marie Filippovová 2002
akvarel
10 x 13,5 cm
Signatura: Obrovský 1940
zlacený slepotisk
14,5 x 14,5 cm
Signatura: Olbram Zoubek
olej, sololit
54,8 x 45,5 cm
Signatura: PD monogramem JH 69
lept 28/60
12 x 20 cm
Signatura: V. Komárek
olej, lepenka
29 x 36 cm
Signatura: Rom. Havelka
akvarel
12 x 6,5 cm
Signatura: M. Zezula 80
10 x 9,5 cm
kamenorytina
23 x 18 cm
Signatura: C. Bouda
kamenorytina
23 x 18,5 cm
Signatura: C. Bouda
lept s akvatintou
18,5 x 14,5 cm
Signatura: Istler
lept s akvatintou
18,5 x 14,5 cm
Signatura: Istler
lept s akvatintou
18,5 x 14,5 cm
Signatura: Istler
20,5 x 10 cm
Signatura: A. Grmelová 77
litografie
19 x 15 cm
litografie
19,8 x 15 cm
litografie
21 x 16 cm
Signatura: v kresbě Vojt. Sedláček 1943
14,3 x 9,5 cm
14,4 x 9,5 cm
14,5 x 9,5 cm