2004
lept 33/100
21 x 15 cm
Signatura: Hana Čápová 2004
2004
lept 33/100
21 x 15 cm
Signatura: Hana Čápová 2004
2005
mezzotinta 87/100
21 x 15 cm
Signatura: Karel Felix
2003
mezzotinta 84/100
21 x 15 cm
Signatura: R. Brun 03
2003
mezzotinta 84/100
21 x 15 cm
Signatura: R. Burn 03
litografie, autorský tisk
19 x 27 cm
Signatura: J. Grus
litografie
10 x 16 cm
Signatura: Karel Tondl
litografie
18,5 x 12,5 cm
olej, karton
27 x 21,5 cm
olej, karton
18,5 x 23,5 cm
Signatura: Ondráček 45
litografie
18 x 12 cm
Signatura: M. Švabinský
2005
zlacený slepotisk
19 x 15 cm
Signatura: Olbram Zoubek
2005
zlacený slepotisk
19 x 15 cm
Signatura: Olbram Zoubek
suchá jehla 31/31
40 x 36 cm
Signatura: F. Burant 1994
barevná litografie
30 x 16 cm
barevná litografie
31 x 15 cm
litografie
31 x 20 cm
Signatura: L. Jiřincová
litografie
24 x 17,5 cm
Signatura: Toyen v tisku
lept 18/70
28 x 25 cm
Signatura: Jaroslava Pešicová 1978
litografie 37/70
43 x 30 cm
Signatura: M. Rittstein 81
litografie 37/70
42 x 29,5 cm
Signatura: M. Rittstein 81
litografie 37/70
30 x 42 cm
Signatura: M. Rittstein 81
2006
barevná litografie 1/80
35 x 55 cm
Signatura: Petr Ptáček 2006
2005
barevná litografie 24/50
38 x 48 cm
Signatura: Zd. Ćervinka