1915
21 x 14 cm
litografie
21 x 19 cm
Signatura: monogramem TFŠ
60 x 88 cm
Signatura: LD Vincenc Vingler 27.5.1970
litografie
21 x 16 cm
Signatura: Tomáš Bím
40. léta 20. století
originální fotografie
23 x 17,6 cm
Signatura: sign. na rubu autorským razítkem Foto E. Ludwig
litografie 37/60
24 x 18 cm
Signatura: Roučka
olej, lepenka
28 x 38 cm
Signatura: PD J. Dostalík
26 x 18 cm
55 x 48 cm
Signatura: PD V. Nessler
litografie
24 x 17 cm
Signatura: Liesler 82
14 x 19 cm
Signatura: Renčín v tisku
56 x 37 cm
Signatura: PD Weirauch
barevná litografie 40/100
16 x 6,5 cm
Signatura: Roučka
40 x 30 cm
Signatura: DU Zábranský
11 x 19 cm
Signatura: Renčín v tisku
kresba tuší, tužka
28 x 17 cm
Signatura: Vlastimil Rada v obraze
barevná litografie
19 x 28 cm
Signatura: K. Svolinský
akvarel, karton
77 x 54 cm
Signatura: PD Boh. Dvorský 34
akvatinta 9/100
22,5 x 15,5 cm
Signatura: Vladimír Suchánek
16 x 7,5 cm
Signatura: K. Šafář
barevná litografie 102/110
58 x 44 cm
Signatura: PD Liesler 95
litografie
15 x 10,5 cm
Signatura: P. Šmaha
10 x 14,5 cm
Signatura: Petr Šmaha
olej, lepenka
25 x 35 cm
Signatura: LD Jos. Šídlo