akvarel, tuš, karton
18,8 x 16,8 cm
Signatura: sign. LD PV
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
akvarel, tuš, karton
18,8 x 16,8 cm
Signatura: sign. PD PV
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
kvaš, tuš, karton
36,5 x 27,5 cm
Signatura: sign. DU PV, PD Jan 4.1923
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
1916
kresba tužkou, karton
18,7 x 12,7 cm
Signatura: sign. Nezjištěna
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
1909
akvarel, tuš, lepenka
23,3 x 30,8
Signatura: sign. LD PV
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
akvarel, tuš, karton
34 x 27,5 cm
Signatura: sign. PD R. Růžička 1932
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
25 x 17,8 cm
Signatura: sign. PD R. Růžička 1933
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |
1887
akvarel, tuš, karton
34 x 20,5 cm
Signatura: sign. LD na paspartě Alfons Mucha, na rubu A. Mucha 1887
Vyvolávací cena: | 98 000 Kč |
kresba pastelem, karton
38,5 x 39 cm
Signatura: sign. LD JS
Vyvolávací cena: | 58 000 Kč |
olej, plátno
32 x 26 cm
Signatura: sign. PD V. Brožík.
1892
akvarel, lepenka
40 x 29,5 cm
Signatura: sign. LD Kuba L 92
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
1892
akvarel, lepenka
40 x 30 cm
Signatura: sign. PU L Kuba 92
původní bronzová plastika
v. 51 cm
Signatura: sign. J. Štursa
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
původní bronzová plastika, mramorový sokl
v. 40 cm
Signatura: sign. J. Štursa 1919
Vyvolávací cena: | 31 000 Kč |
olej, plátno
60 x 80 cm
Signatura: sign. PD jaroslav šetelík
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
bronzová plastika
v. 33 cm
Signatura: sign. Horejc 1938
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
barevná akvatinta
40 x 19,2 cm
Signatura: sign. PD Vojt. Preissig
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
olej, karton
10 x 17 cm
Signatura: sign. LD W
Vyvolávací cena: | 27 000 Kč |
olej, dřevěná deska
7 x 12,5 cm
Signatura: sign. PD AW
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
kol. r. 1890
olej, plátno
36 x 50 cm
Signatura: sign. LD A Zoff
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
olej, plátno
55 x 46 cm
Signatura: sign. LD T. F. Šimon
Vyvolávací cena: | 68 000 Kč |
olej, lepenka
27 x 34,5 cm
Signatura: sign. LD T. F. Šimon 1936
olej, plátno
51,5 x 72 cm
Signatura: sign. PD K. Langer 40
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, plátno
80 x 56 cm
Signatura: sign. PD Al. Kalvoda
Vyvolávací cena: | 100 000 Kč |