20. léta
18,5 x 24 cm
Signatura: Souček
10,5 x 14 cm
11,5 x 6 cm
Signatura: J. Z. 1931
18 x 24 cm
Signatura: Blanka Procházková 39
10 x 7,5 cm
Signatura: J. Z.
9 x 13 cm
Signatura: B. Procházková 27
mědirytina 41/200
17 x 9 cm
Signatura: K. Svolinský
8 x 7 cm
Signatura: Jiří Švengsbír
litografie
12 x 5,5 cm
litografie
11 x 8 cm
Signatura: A. Moravec
lept 58/60
9,5 x 7,5 cm
Signatura: Jiří Mika
6 x 6 cm
Signatura: Zd. Mézl
5,5 x 5 cm
Signatura: Zd. Mézl
13,5 x 9 cm
Signatura: Maran
tempera
8 x 11 cm
Signatura: J. Š. 1930
ocelorytina 160/200
8,5 x 6,5 cm
Signatura: Herčík
10 x 13 cm
Signatura: Renčín v tisku
serigrafie, akvarel
13 x 7 cm
Signatura: Dagmar Berková 83
barevná litografie 148/200
10 x 8 cm
Signatura: K. Beneš 87
11 x 9 cm
Signatura: VK v tisku
kamenorytina 138/200
10 x 8,5 cm
Signatura: K. Beneš 93
8 x 11 cm
Signatura: nečitelná
13 x 8 cm
Signatura: V. J. Ambrožová
9 x 7 cm
Signatura: Grmelová