akvarel
27 x 20 cm
Signatura: Josef Zamazal
26 x 22 cm
barevná litografie 77/100
20 x 33 cm
Signatura: F. Gross 80
lept 43/60
2x 29 x 19 cm
Signatura: Marie Filippovová 1976
strukturovaná grafika 25/35
35 x 21,5 cm
Signatura: E. Ovčáček 63
barevný lept 35/60
30 x 40 cm
Signatura: Puchnarová
2003
reprodukce + olej
42 x 29 cm
Signatura: R. Fila 03
barevná litografie 7/70
36,5 x 22,5 cm
Signatura: V. Novák 1991
frotáž, kresba tužkou
35 x 36 cm
38 x 26 cm
Signatura: O. Karlíková 98
grafický list kombinovaný
53 x 37 cm
Signatura: Zábranský v tisku
grafický list kombinovaný 156/200
21 x 38 cm
Signatura: Oldřich Kulhánek 97
litografie
23 x 33 cm
Signatura: E. Weirauch 1961
litografie
23 x 33 cm
Signatura: E. Weirauch 1961
litografie
23 x 33 cm
Signatura: E. Weirauch
litografie
23 x 33 cm
Signatura: Emil Weirauch v tisku
dřevoryt 8/120
27 x 26 cm
Signatura: Hadlač 66
barevná litografie
37 x 29 cm
Signatura: Karel Gabriel
barevná litografie 24/80
38 x 49 cm
Signatura: Hodonský 1998
1992-99
52 x 42 cm
Signatura: D. Chatrný 92-99
litografie
29 x 20 cm
Signatura: L. Jiřincová 44
32 x 24 cm
Signatura: F. Kobliha
serigrafie 54/110
51 x 26 cm
Signatura: Jan Kubíček 1997
tempera, barevné křídy
44 x 18 cm
Signatura: V. Klimo 58