litografie
19,5 x 12,6 cm
lept 71/100
15,8 x 9,7 cm
Signatura: Dušan Grenčer 1988
lept s akvatintou
12,5 x 8, 5 cm
Signatura: Karol Ondreička 95
kolorovaný linořez
11,1 x 7,3 cm
Signatura: v desce O. S.
4,5 x 10,3 cm
Signatura: Petr Dillinger
9,8 x 8,6 cm
Signatura: v tisku A. M.
6,8 x 6,8 cm
barevný dřevořez 27/160
17 x 13 cm
Signatura: A. Antonová 90
litografie
19 x 10 cm
Signatura: Vodrážka
kresba
15 x 28 cm
Signatura: značeno JOKR
kresba a koláž
13,5 x 18,8 cm
Signatura: značeno JOKR
litografie
17 x 7,9 cm
Signatura: Šimon
2000
litografie 49/120
21,2 x 15,5 cm
Signatura: Jeňýk Pacák 2000
suchá jehla 15/60
6 x 4,2 cm
Signatura: Olga Čechová 81
barevný dřevořez 94/100
16,7 x 16,1 cm
Signatura: A. Antonová 70
litografie
8,5 x 6,5 cm
Signatura: Olga Čechová 91
litografie
9,4 x 7,7 cm
Signatura: Michal
litografie
9,8 x 6,8 cm
Signatura: Michal
litografie
17,3 x 12 cm
Signatura: Karel Beneš 73
litografie 38/70
10,5 x 8 cm
Signatura: T. Bím
litografie 21/135
14,8 x 10,4 cm
Signatura: Jiří Kubíček 1995
litografie
20,5 x 13 cm
Signatura: A. Born
barevný dřevořez
6,8 x 6,3 cm
Signatura: Vodrážka
litografie
10 x 12,5 cm
Signatura: Renčín