lept se slepotiskem
19,5 x 17 cm
Signatura: Eva Bednářová 79
suchá jehla 29/70
17,5 x 17 cm
Signatura: Olga Čechová 78
akvarel, dekalk
23 x 17,5 cm
Signatura: Dalibor Chatrný
lept s akvatintou 79/100
36 x 24,5 cm
Signatura: Sozanský 88
lept s akvatintou 79/100
36 x 24,5 cm
Signatura: Sozanský 88
litografie 37/60
40 x 29,5 cm
Signatura: V. Bláha 80
litografie 37/60
28 s 39 cm
Signatura: Jiří Šalamoun 81
litografie 37/70
40 x 27,5 cm
Signatura: V. Novák 82
litografie 37/70
42 x 30 cm
Signatura: M. Rittstein 81
litografie 37/70
29,5 x 42 cm
Signatura: M. Rittstein 81
litografie
21,5 x 16 cm
Signatura: Tomáš Bím
litografie
21,5 x 16 cm
Signatura: Tomáš Bím
litografie
21,5 x 16 cm
Signatura: Tomáš Bím 80
litografie
30 x 20 cm
Signatura: Karel Chaba 81
litografie
30 x 20 cm
Signatura: Karel Chaba 81
litografie 37/100
28 x 20 cm
Signatura: F. Gross 80
litografie 37/100
28 x 20 cm
Signatura: F. Gross 80
suchá jehla 37/60
30 x 20 cm
Signatura: V. Komárek
litografie 23/150
24,5 x 19 cm
Signatura: Pavel Sivko
lept s akvatintou 32/60
21 x 14,5 cm
Signatura: B. Votavová 95
lept 15/50
29,5 x 22 cm
Signatura: Ed. Milén
28,5 x 30 cm
Signatura: N. Synecká
2004
14,5 x 9 cm
Signatura: Adriena Šimotová 2004
6 x 5 cm
Signatura: Jar. Vodrážka