17,5 x 11 cm
Signatura: Konůpek
11 x 8 cm
10 x 6 cm
Signatura: K v tisku
13 x 18 cm
Signatura: Emil Kotrba
litografie
12 x 9 cm
Signatura: Emil Kotrba
1916
10 x 7,5 cm
Signatura: Emil Kotrba 1916
lept 21/90
13 x 10 cm
Signatura: Vl. Jarcovják 82
lept 21/90
13 x 10 cm
Signatura: Vl. Jarcovják 82
litografie kolorovaná akvarelem
16 x 11 cm
Signatura: Jiroudek
8,5 x 5,5 cm
Signatura: F. Kobliha
dřevoryt 76/200
11 x 7,5 cm
Signatura: V. Komárek
11,5 x 9,5 cm
Signatura: F. Kobliha
kresba perem
18,5 x 8 cm
Signatura: Kobylka
16,5 x 14,5 cm
Signatura: J. Herčík 80
14 x 10 cm
barevná litografie
26 x 18 cm
Signatura: Hořánek 93
lept 9/65
24,5 x 16 cm
Signatura: Hořánek 82
2004
14 x 9 cm
Signatura: Adriena Šimotová 2004
litografie
13 x 9 cm
Signatura: L. Jiřincová
litografie
13 x 9 cm
Signatura: L. Jiřincová
litografie
13 x 9 cm
Signatura: L. Jiřincová
litografie
12 x 17 cm
originální fotografie
14 x 9 cm
originální fotografie
8 x 11,5 cm