akvarel
21,2 x 15,4 cm
akvarel
20,8 x 16,5 cm
Signatura: monogramem MR
17,5 x 12 cm
Signatura: F. Burant 1998
suchá jehla 7/11
16 x 11,5 cm
Signatura: F. Burant 1997
21,5 x 13 cm
litografie 34/40
21 x 16,5 cm
Signatura: M. Švabinský
16 x 15,7 cm
Signatura: T. F. Šimon
17,8 x 15,6 cm
Signatura: T. F. Šimon
22 x 9,5 cm
Signatura: Ota Janeček
13,8 x 9 cm
Signatura: Kamil Lhoták
11,5 x 8,8 cm
Signatura: Jar. Stretti Zamponi
1952
13,8 x 9 cm
Signatura: Mario Stretti
11 x 8 cm
Signatura: Mario Stretti
15 x 19 cm
18,5 x 9 cm
Signatura: AH 36
12,5 x 9,5 cm
Signatura: J. Váchal
litografie
5,7 x 6,2 cm
Signatura: Kamil Lhoták 80
ocelorytina
9 x 6,3 cm
Signatura: v desce K. S.
litografie
8,7 x 6 cm
Signatura: Kamil Lhoták 79
mědirytina
9,7 x 6,8 cm
mědirytina
9 x 7 cm
litografie
15,5 x 10,5 cm
litografie
16,8 x 10,8 cm
20,7 x 17,6 cm