42 x 30 cm
Signatura: B. Freyberk
kvaš
30 x 21 cm
Signatura: PD V. Rožánek
21 x 22 cm
Signatura: Otto Fusek
lept 39/50
30 x 20,5 cm
Signatura: PD Adriena Šimotová 1969
26 x 21 cm
Signatura: Otto Fusek v tisku
24 x 17 cm
Signatura: Orlik
dřevoryt 53/59
30 x 21 cm
Signatura: Jiří Šindler
25 x 18 cm
Signatura: Zd. Mézl
25 x 18 cm
Signatura: Zdeněk Mézl
litografie
27 x 18 cm
Signatura: R. Kubíček v tisku
34 x 26 cm
Signatura: Luigi Kasimir v tisku
28,5 x 19 cm
28,5 x 19 cm
Signatura: M. Švabinský v tisku
25,5 x 19,5 cm
26 x 19 cm
Signatura: ŠM v tisku
17 x 20 cm
Signatura: J. Surůvka
34 x 26 cm
Signatura: A. Born v tisku
31 x 23 cm
Signatura: A. Brunovský
litografie 122/250
27 x 15 cm
Signatura: Cheben
litografie
14 x 24 cm
Signatura: Jan Želibský
akvarel
22 x 30,5 cm
Signatura: F. Emler 48
lept 36/80
22 x 31 cm
Signatura: K. Štěch 1944
32 x 24 cm
Signatura: J. C. Vondrouš
1952
24,5 x 32 cm
Signatura: F. Hudeček 52