1951
7,6 x 4,7 cm
Signatura: Istler 51
lept - novotisk
15,5 x 9,8 cm
2000
17,5 x 13,7 cm
Signatura: M. Šnajdr 00
24 x 16,5 cm
Signatura: PD Joža Úprka
16,5 x 17,8 cm
Signatura: Freiwillig
19,5 x 12 cm
Signatura: LD Bílek
monotyp
16 x 23,5 cm
Signatura: Miškovská
monotyp
11 x 22,3 cm
19 x 14 cm
Signatura: LD K. Lhoták
lept 41/100
21,5 x 9,5 cm
Signatura: Čepelák 1992
14,5 x 12,9 cm
Signatura: J. Králík 53
kresba tužkou, běloba
11 x 12,5 cm
Signatura: PD F. Gross 60
originální fotografie
9,3 x 6,6 cm
Signatura: Jan Saudek 70
24 x 17 cm
Signatura: LD A. Frolka
koláž
12 x 6 cm
Signatura: Jos. Hampl
2004
koláž
17 x 9,5 cm
Signatura: Hampl 2004
15 x 11,5 cm
Signatura: PD Emil Filla
12 x 9 cm
Signatura: Istler 98
12 x 8,8 cm
Signatura: Istler 98
20,6 x 10,6 cm
Signatura: v tisku Renata
akvarel, uhel
23 x 21 cm
Signatura: PD nečitelně
litografie
10,8 x 9,5 cm
Signatura: v tisku C
litografie
17 x 12,5 cm
Signatura: Voj. Sedláček 71
14,7 x 9,5 cm
Signatura: V. Komárek