27,8 x 20,1 cm
Signatura: sign. PD František Tichý 39
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
15,8 x 35,1 cm
Signatura: sign. DU Tichý
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
komb. technika, tempera, akvarel, tuš, lepenka
75 x 55 cm
Signatura: sign. LD Šíma 1929
Vyvolávací cena: | 195 000 Kč |
23,5 x 31 cm
Signatura: sign. PD Šíma Jos
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
akvarel, pergamen
32 x 24 cm
Signatura: sign. PD Szobel 42
1924
bronzová plastika
29,5 x 53 cm
Signatura: sign. O. Švec
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
kresba tužkou, papír
8,5 x 12,5 cm
Signatura: sign. na rubu Krucemburk J. Z. VII. 39
Vyvolávací cena: | 7 500 Kč |
kresba tužkou, papír
11,5 x 16 cm
Signatura: sign. PD J. Z.
Vyvolávací cena: | 10 500 Kč |
kresba tužkou, papír
11,8 x 15,5 cm
Signatura: sign. PD J. Z.
kresba tužkou, papír
7 x 6,3 cm
Signatura: sign. PD Jan Zrzavý
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
kol. r. 1912
kresba tužkou, papír
6 x 6,5 cm
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
1932 - 33
olej, lepenka
23,5 x 19 cm
Signatura: sign. PD Zrzavý 932
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
asambláž, překližka
80 x 60 cm
Signatura: sign. DU fára VIII/67
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
plastika, mosaz, dřevo
33 x 26 x 18 cm
Signatura: sign. na podstavci K. Malich 18/25
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
olej, textil, papír
20 x 29 cm
Signatura: sign. PD V Janoušková 1960
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
lavírovaná malba tuší, karton
42 x 30 cm
Signatura: sign. PD V Janoušek 1966
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
lavírovaná malba tuší, kvaš, karton
29 x 21 cm
Signatura: sign. na rubu VJ 69
Vyvolávací cena: | 8 500 Kč |
komb. technika, karton
43 x 60 cm
Signatura: sign. na rubu VJ 65
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
olej, kartonová deska
33 x 24 cm
Signatura: sign. DU F. M. 56
Vyvolávací cena: | 290 000 Kč |
olejová tempera, plátno, lepenka
19,5 x 19 cm
Signatura: sign. LD Tikal 59
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, plátno
50 x 61,5 cm
Signatura: sign. PD J Šíma 63
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |
olej, plátno
82 x 60 cm
Signatura: sign. DU F. Turek 65
komb. technika
50 x 70 cm
Signatura: sign. PD Dlouhý 95
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
olej, sololit
21,5 x 32,5 cm
Signatura: sign. PD Vohrabal 84
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |