1921
kresba tuší, akvarel
17 x 16 cm
kol. 1928
10,5 x 15 cm
1916
16 x 19,5 cm
1909
22 x 30 cm
Signatura: monogramem
11 x 16 cm
kol. 1910
17 x 20,5 cm
1909
23 x 16,5 cm
kresba perem
40 x 30 cm
Signatura: Pavel Šimon 1942
24 x 30 cm
litografie 75/90
51 x 40 cm
Signatura: M. Rittstein 91
2002
litografie 6/80
48 x 38 cm
Signatura: M. Rittstein 2002
45 x 33 cm
Signatura: Jožka Baruch
litografie
29 x 38 cm
Signatura: Roučka
litografie
29 x 38 cm
Signatura: Roučka
litografie
29 x 20,5 cm
Signatura: Otto Stritzko
zlacený reliéfní otisk
30 x 21 cm
Signatura: Olbram Zoubek
litografie, autorský tisk
51 x 35 cm
Signatura: M. Rittstein 1981
litografie 31/80
37 x 27 cm
Signatura: Michal Řehák
1974-96
litografie
20 x 8 cm
Signatura: Jiří Bouda
17,5 x 23 cm
Signatura: Brousek
grafický list 6/40
25 x 18,5 cm
Signatura: Matějíček
17 x 23 cm
Signatura: Brousek
litografie 63/100
18 x 28,5 cm
Signatura: Karel Nepraš 1992
60. léta
strukturální grafika
12 x 14 cm
Signatura: Koblasa