barevná litografie 326/500
19 x 14,5 cm
Signatura: JH
20,5 x 14,5 cm
Signatura: A. Born v obraze
suchá jehla 12/30
9,5 x 4 cm
Signatura: C. Bouda
dřevoryt 1/85
6 x 8 cm
Signatura: C. Bouda
23 x 16 cm
barevná litografie 144/200
12 x 19 cm
Signatura: V. Fiala
23 x 17 cm
Signatura: PD Václav Jansa
29 x 20 cm
Signatura: na rubu Urbásek 67
olej, malířská lepenka
31 x 27 cm
Signatura: Jaroslav Šnobl
barevná litografie
17 x 12 cm
Signatura: Bím
mědirytina
11,5 x 19,5 cm
tempera
35 x 24 cm
Signatura: PD Vašíček 97
mědirytina
18 x 22 cm
mědirytina
16 x 20,5 cm
mědirytina
14,5 x 25 cm
olej, lepenka
36 x 19 cm
Signatura: PD Mila Beránek 23
litografie 120/200
10 x 8 cm
Signatura: K. Beneš 92
32 x 49 cm
Signatura: Du Liesler 48
litografie 99/200
9,5 x 8 cm
Signatura: K. Beneš 85
autorizovaný tisk
26 x 18 cm
Signatura: Štrba
olej, lepenka
24,5 x 34 cm
Signatura: PD Jar. Kunc
12 x 8,5 cm
Signatura: nečitelná
akvarel
23 x 34 cm
Signatura: PD R. Hliněnský 1970
lept 32/33
12 x 7 cm
Signatura: J. Dajč