akvarel, papír
33 x 24 cm
Signatura: DU P. Kotík 62
olej, lepenka
50 x 35 cm
Signatura: PD V. Hejna
olej, lepenka
45 x 34 cm
lept 30/45
32 x 26 cm
Signatura: PD Chlupáč M. 95
26 x 19 cm
Signatura: LD Fr. Kupka
12,5 x 13 cm
Signatura: PD značeno Fr. Kupka
21 x 12 cm
23 x 29 cm
kombinovaná technika 47/100
21 x 34,5 cm
Signatura: Dlouný 2001
12,5 x 8 cm
2003
42 x 30 cm
Signatura: R. Fila 03
45 x 32,5 cm
Signatura: nečitelná
10 x 16 cm
lept 2/6
34 x 28 cm
Signatura: J. Kovář 66
olej, plátno
58 x 48 cm
Signatura: PN Fr. Srp 1930
tempera, koláž
28 x 40 cm
Signatura: PD Jan Wolf 1970
akvarel
27 x 44 cm
Signatura: V. Sivko 43
litografie
21,5 x 15,5 cm
Signatura: PD K. Lhoták 86
litografie
27 x 21 cm
tempera, koláž
28 x 39 cm
Signatura: PD Jan Wolf 1970
24 x 17 cm
Signatura: DU V. Komárek
17 x 16 cm
20 x 23,5 cm
Signatura: Janovský
kvaš
24 x 16,5 cm
Signatura: PD V. Rožánek