linořez
19,5 x 10,5 cm
Signatura: Orest Dubay PF 1989
litografie 50/100
8 x 10 cm
Signatura: Milan Entler
akvarel
16,5 x 24 cm
Signatura: A. Moravec
litografie 12/100
22 x 16 cm
Signatura: Pavel Dvorský 93
21 x 12 cm
Signatura: A. Mikulka M. M.
serigrafie 10/200
10 x 14 cm
Signatura: Jiří Slíva
17,5 x 22,5 cm
Signatura: C. Bouda
litografie
22,5 x 15 cm
18 x 13 cm
5 x 8 cm
Signatura: K. L.
12 x 7,5 cm
Signatura: Albich 48
grafický list
8 x 4,5 cm
14 x 3 cm
litografie
12 x 19 cm
13,5 x 10 cm
Signatura: Liesler 91
suchá jehla 5/50
16,5 x 11 cm
Signatura: Dana Chatrná 81
lept s akvatintou 91/100
13 x 6,5 cm
Signatura: Istler 94
litografie
13,5 x 18,4 cm
Signatura: v tisku E. M. 59
lept 44/70
13 x 8 cm
Signatura: Olga Vychodilová
litografie 42/100
22,5 x 13 cm
Signatura: K. Oberthor 70
autorská fotografie
15 x 9,8 cm
Signatura: vzadu razítko Emanuel Křenek, J. Kolář
litografie 183/190
18,7 x 18,5 cm
Signatura: Liesler 82
suchá jehla, autorský tisk
11 x 8 cm
Signatura: I. Válová
a
1