30. léta 20. s
akvarel, tuš, karton
40 x 29 cm
Signatura: sign. PD Sekora
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
komb. technika, karton
42 x 30 cm
Signatura: sign. LD Ota Janeček 82
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
komb. technika, karton
30 x 22 cm
Signatura: sign. PD Ota Janeček
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
1965 - 70
barevné křídy, pastel, lepenka
42 x 60 cm
Signatura: sign. PD J. Grus
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
akvarel, karton
32 x 43 cm
Signatura: sign. LD Jíra Beiruth 62, PD Beiruth - J. Jíra 62
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
akvarel, karton
32 x 43 cm
Signatura: sign. PD J. Jíra 69
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
olej, plátno
50 x 64 cm
Signatura: sign. LD Josef Jíra 1962
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
komb. technika, karton
30 x 22,5 cm
Signatura: sign. LD Jan Bauch 1970
olej, plátno
44 x 30 cm
Signatura: sign. PD Jan Bauch 1957
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
olej, plátno
56 x 70 cm
Signatura: sign. LD Jan Bauch 1957
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
crumblage
32 x 21,5 cm
Signatura: sign. PD JK 81
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
kolážovaný objekt, chiasmáž
výška 41 cm
Signatura: sign. dole na podstavci J Kolář 79
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
koláž
31,5 x 39 cm
Signatura: sign. PD JK 91
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
koláž
30 x 47 cm
Signatura: sign. PD JK 96
olej, plátno
90 x 125 cm
Signatura: sign. na rubu M. Engelberth.97
Vyvolávací cena: | 36 000 Kč |
olej, plátno
170 x 190 cm
Signatura: sign. PD Pešicová 88
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
olej, malířská lepenka, deska
37 x 40 cm
Signatura: sign. NU K. Teissig 80
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
odlitek, olovo, částečně zlaceno
výška 49 cm
Signatura: sign. na podstavci O. Zoubek
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
výška 44 cm
Signatura: sign. dole O. Zoubek
19 x 29 cm
Signatura: sign. PD V. Beneš
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
olej, plátno
70 x 70 cm
Signatura: sign. LD V. Komárek 84
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
voskovaná tempera, karton
29 x 39 cm
Signatura: sign. PD Vilém Plocek 1992
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
komb. technika, akryl, křída, plátno
80 x 60 cm
Signatura: sign. na rubu Angeli
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
komb. technika, plátno
60 x 80 cm