17 x 13 cm
litografie
18,5 x 11,5 cm
Signatura: MS 59 v tisku
xylografie
17,5 x 25,5 cm
litografie, autorský tisk
20 x 14 cm
Signatura: J. Šerých 93
21 x 17 cm
litografie
21 x 16 cm
Signatura: Švabinský v tisku
litografie
13 x 9 cm
Signatura: L. Jiřincová
litografie
13 x 9 cm
Signatura: L. Jiřincová
litografie
13 x 9 cm
Signatura: L. Jiřincová
2004
14 x 9 cm
Signatura: Adriena Šimotová 2004
11,5 x 9 cm
monotyp
57 x 59 cm
Signatura: Laco Garaj 79
monotyp
57 x 59 cm
Signatura: Laco Garaj 79
15 x 11,5 cm
Signatura: Naske 1934 v tisku
13 x 8,5 cm
olej, papír
42 x 29 cm
Signatura: Laco Garaj 80
olej, papír
28 x 41 cm
Signatura: Laco Garaj 80
litografie
16,5 x 13,5 cm
Signatura: V. Kolenčík 1989
12 x 8,5 cm
Signatura: T. Kolenčíková 89
2000
48 x 34,5 cm
Signatura: Garaj 2000
litografie 256/300
21 x 10,5 cm
Signatura: Jiří Slíva
45 x 34 cm
Signatura: Graj 87
6,5 x 13 cm
Signatura: Cinybulk
kresba tuší, akryl
61 x 43 cm
Signatura: Garaj 78