serigrafie 109/156
26 x 17,5
Signatura: Jankovič 98
21 x 12 cm
Signatura: A. Mikulka
litografie
22,5 x 15 cm
13 x 8,5 cm
Signatura: Škarohlíd 1993
suchá jehla 5/50
16,5 x 11 cm
Signatura: Dana Chatrná 81
slepotisk 71/100
20 x 14,5 cm
Signatura: Peter Oriešek 88
dřevoryt 78/200
10 x 8 cm
Signatura: Igor Rumanský 1988
lept s mezottintou 75/100
16 x 10 cm
Signatura: Igor Benca 1989
lept 71/100
15,5 x 9,5 cm
Signatura: Dušan Polakovič 88
15 x 8,5 cm
Signatura: O. Kulhánek
lept s mezottintou 134/150
14 x 7 cm
Signatura: Augustovič 92
lept 134/140
9,5 x 7 cm
Signatura: H. Čápová
fokalk
14 x 10 cm
Signatura: Miloš Koreček na přebalu
litografie 185/200
8,5 x 14 cm
Signatura: Jiří Šalamoun
lept s akvatintou
8,5 x 6 cm
Signatura: P. Čampulka 82
litografie 50/100
7,5 x 13 cm
Signatura: Milan Entler
koláž
24 x 19 cm
Signatura: Jaroslav Vožniak
22 x 15 cm
Signatura: Toyen
1934-5
barevná fotografie
14 x 8 cm
muchláž
50 x 40 cm
Signatura: monogramem LN
akvarel
21 x 27 cm
Signatura: A. Justitz
24,5 x 17 cm
Signatura: Josef Čapek
akvarel, tuš
15,5 x 21,5 cm
Signatura: Kamil Lhoták 76
olej, lepenka
21 x 25 cm
Signatura: J. Honsa