litografie 11/100
16 x 11 cm
Signatura: J. Šerých 90
lept 115/120
13,5 x 9 cm
Signatura: Istler 92
lept 10/60
10,5 x 11 cm
Signatura: Karel Demel 87
15 x 15 cm
Signatura: Ota Janeček
linoryt 135/200
11 x 7,5 cm
Signatura: V. Komárek
litografie
21,5 x 15 cm
Signatura: Liesler 83
12,5 x 7 cm
Signatura: Eva Hašková 93
litografie 23/100
17,5 x 23 cm
Signatura: M. Rittstein 77
17 x 8,5 cm
Signatura: K. Šafář
litografie 31/100
16 x 15 cm
Signatura: K. Beneš 77
1913
7 x 7 cm
19,5 x 14,5 cm
19,5 x 14,5 cm
litografie
24 x 17 cm
litografie
23 x 17 cm
litografie
23 x 17 cm
litografie
14 x 15 cm
litografie 124/200
14 x 11 cm
Signatura: Vysušil
litografie
15 x 11 cm
litografie
15 x 11 cm
akvarel
12 x 17 cm
Signatura: Poličanksý 90
litografie 53/110
14 x 14 cm
Signatura: Z. Oberthorová 90
litografie 18/100
16 x 12 cm
Signatura: Z. Merbsová-Oberthorová 72
litografie
18 x 11 cm
Signatura: M. v tisku