olej, lepenka
49 x 59 cm
Signatura: Karel Jílek 34
olej, plátno
43 x 53 cm
Signatura: Rotter
olej, překližka
43 x 58 cm
Signatura: Schön L. 1944
40. léta
olej, lepenka
30 x 44 cm
Signatura: nečitelně
olej, překližka
42 x 59 cm
Signatura: M. Sylla
olej, karton
33 x 45 cm
Signatura: Max
19 x 24 cm
Signatura: v tisku Josef Čapek 1932 - 5
19 x 24,5 cm
Signatura: v tisku Josef Čapek 1933 - 5
18,8 x 23 cm
Signatura: v tisku Josef Čapek 1928 - 35
19 x 22,8 cm
19 x 23 cm
Signatura: v tisku Josef Čapek 1931 - 5
19 x 22,5 cm
Signatura: v tisku Josef Čapek 1934 - 5
17,5 x 21 cm
Signatura: v tisku Josef Čapek 1930
grafický list
15 x 8 cm
litografie
17,5 x 12,2 cm
Signatura: M. Švabinský
litografie
6 x 4,5 cm
Signatura: L. Jiřincová
litografie
21,5 x 14,8 cm
Signatura: v tisku CB
litografie
21,5 x 14,5 cm
Signatura: Liesler
litografie
19,5 x 12 cm
Signatura: v tisku f. m.
16,5 x 11 cm
Signatura: v tisku T.
litografie
21 x 17 cm
Signatura: Honza
14 x 9 cm
Signatura: Liesler
25 x 17 cm
Signatura: Hašková 76
2002
19,5 x 14 cm
Signatura: Jiří Brázda 02