olej, plátno
94 x 74 cm
Signatura: sign. DU P. Kotík 39, na rubu J. Kotík 33/39
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |
olej, plátno
72 x 60 cm
Signatura: sign. PD Jar. Král 1934
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
kolem r. 1930
komb. technika, karton
29 x 45 cm
Signatura: sign. LD Král
Vyvolávací cena: | 34 000 Kč |
kresba tužkou, papír
25 x 18,5 cm
Signatura: sign. PD Lohbrück 44.
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
kresba uhlem, karton
61,5 x 44 cm
Signatura: sign. PD Ant. Procházka
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
kolorovaný linoryt
34 x 24,5 cm
Signatura: sign. PD V Špála
Vyvolávací cena: | 8 500 Kč |
28,5 x 19,5 cm
Signatura: sign. LD Tichý 44
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
29,5 x 22,2 cm
Signatura: sign. DU Tichý 42
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
olej, dřevěná deska
46 x 38 cm
Signatura: sign. PD Drtikol 43
kol. r. 1938
48 x 81 cm
Signatura: sign. PD Otto Ungar
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
kol. r. 1942
barevné křídy, karton
44 x 40 cm
Signatura: sign. PD Zd. Sklenář
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
původní sádrová kolorovaná plastika
v. 29 cm
Signatura: neznačeno
originální sádrová plastika
v. 37,5 cm
Signatura: sign. Nezjištěna
1907
lept, plátno
25,5 x 34,5 cm
Signatura: nesignováno
olej, plátno
65 x 50 cm
Signatura: nesignováno, značeno vzadu na rámu Kars Paris
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
1921
olej, dřevěná deska
45 x 37 cm
Signatura: sign. PD Kars 21
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
olej, plátno
88 x 73 cm
Signatura: sign. LD Ant. Procházka 1941
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
2. pol. 40. le
olej, lepenka
30 x 36 cm
Signatura: sign. LD J. Slavíček
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
olej, plátno
74 x 92 cm
Signatura: sign. LD Fr. Srp
1942 - 44
olej, plátno
38 x 60 cm
Signatura: sign. PD Rabas
Vyvolávací cena: | 49 000 Kč |
olej, plátno
45 x 62 cm
Signatura: sign. LD Rabas
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
1910
olej, dřevěná deska
27,5 x 23 cm
Signatura: sign. PD W. Nowak
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, překližka
33 x 41 cm
Signatura: sign. PD Coubine
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
olej, dřevěná deska (parketáž)
29 x 43,5 cm
Signatura: sign. PD Rabas 30
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |