5,5 x 5 cm
Signatura: J. Š. v tisku
xylografie
7 x 9 cm
kolorovaný grafický list
6 x 6 cm
Signatura: HS v obraze
originální fotografie
28 x 19 cm
Signatura: na rubu věnování božskmu Boštíčkovi Jindra ze Sovince 20.2.89 16,25P
barevná litografie
16,5 x 9,5 cm
Signatura: K. Oberthor
14 x 10 cm
Signatura: Věra Jičínská
16 x 10,5 cm
Signatura: Jana Leischnerová
litografie
15 x 10 cm
Signatura: Vladimír Havlic
ocelorytina
7 x 4,5 cm
Signatura: J. Herčík
ocelorytina
8 x 7,5 cm
Signatura: J. Herčík
ocelorytina
13 x 13,5 cm
Signatura: Josef Herčík v obraze
lept 21/90
13 x 10 cm
Signatura: Vl. Jarcovják 82
barevná litografie
10 x 14 cm
lept 21/90
13 x 10 cm
Signatura: Vl. Jarcovják 82
olej, lepenka
21 x 25 cm
Signatura: J. Honsa
22 x 15 cm
22 x 15 cm
kresba tužkou, štětcem
10 x 17 cm
Signatura: Vojta Sedláček 1919
16 x 8 cm
Signatura: T. F. Šimon
13 x 8,5 cm
Signatura: P. Šimon
akvatint
9,5 x 12,5 cm
Signatura: Pavel Šimon
18 x 10,5 cm
Signatura: Pavel Šimon
16 x 11 cm
Signatura: Konůpek
9 x 8 cm
Signatura: O. Matoušek