19. stol.
barevná litografie
19 x 14 cm
50. léta
akvarel
29 x 21 cm
19. stol.
barevná litografie
19,5 x 15 cm
19. stol.
barevná litografie
19,5 x 15 cm
akvarel, tuš, karton
37 x 20 cm
16 x 11 cm
Signatura: v desce T.
litografie
14 x 11 cm
Signatura: K. Svolinský
olej, lepenka
36 x 50 cm
Signatura: Jar. Kunc
litografie
15 x 8 cm
19. stol.
barevná litografie
20,7 x 15,3 cm
olej, lepenka
16,5 x 28,5 cm
Signatura: PD J. Ch. Rulíšek 1955
litografie
16 x 9 cm
litografie 96/100
25 x 17 cm
Signatura: PD F. Gross
litografie
18 x 12,5 cm
litografie
18 x 12,5 cm
30 x 21 cm
Signatura: PD Kpk
11 x 9 cm
Signatura: Kameník
olej, plátno
41 x 52 cm
Signatura: PD J. Šimůnek
litografie
22,5 x 17 cm
litografie
23 x 16,7 cm
olej, lepenka
21 x 17 cm
litografie
22,4 x 17 cm
litografie
19 x 10,5 cm
litografie
19 x 10,5 cm