litografie
16 x 13 cm
Signatura: R. Kremlička
akvarel
23 x 17 cm
Signatura: Lexa 55
litografie
18 x 11,5 cm
Signatura: M. Švabinský
2004
14 x 9 cm
Signatura: Adriena Šimotová 2004
suchá jehla, autorský tisk
11 x 10 cm
Signatura: J. Válová 78
lept, autorský tisk
11,5 x 7,5 cm
Signatura: Istler 89
lept, autorský tisk
9 x 12 cm
Signatura: Anderle 55
kresba tužkou, akvarel
13,5 x 10 cm
Signatura: M. Rittstein
litografie
9 x 13,5 cm
Signatura: Jiří Bouda 94
litografie 167/200
13 x 10,5 cm
Signatura: D. Benešová 94
litografie 94/200
10,5 x 8,5 cm
Signatura: D. Benešová 88
23 x 20 cm
Signatura: Jean Effel v tisku
23 x 20 cm
Signatura: Jean Effel v tisku
23 x 20 cm
Signatura: Jean Effel v tisku
23 x 20 cm
Signatura: Jean Effel v tisku
23 x 20 cm
Signatura: Jean Effel v tisku
23 x 20 cm
Signatura: Jean Effel v tisku
23 x 20 cm
Signatura: Jean Effel v tisku
23 x 20 cm
Signatura: Jean Effel v tisku
23 x 20 cm
Signatura: Jean Effel v tisku
23 x 20 cm
Signatura: Jean Effel v tisku
23 x 20 cm
Signatura: Jean Effel v tisku
23 x 20 cm
Signatura: Jean Effel v tisku
23 x 20 cm
Signatura: Jean Effel v tisku