akvarel, leptaný podtisk
12 x 7,6 cm
Signatura: Istler 96
akvarel
7,5 x 7 cm
Signatura: monogramem MR
tuš
15 x 23 cm
Signatura: Vl. Mirvald 86
13 x 8 cm
Signatura: A. Grmelová
21 x 24 cm
Signatura: v desce Kamil Lhoták 1977
ofsetová reprodukce fotografie
13,8 x 9,4 cm
Signatura: Chochola 69
16 x 11 cm
pastelky
19 x 27 cm
Signatura: Janoušek 82
9,4 x 12,6 cm
Signatura: Chochola 69
grafický list
15,5 x 11,5 cm
Signatura: Voj. Sedláček
akvarel
14 x 17,5 cm
Signatura: Pangrác 1994
20,5 x 14 cm
akvarel, lept
20 x 13 cm
Signatura: J. Jíra
litografie
15 x 24 cm
Signatura: Vojt. Sedláček
lavírovaná kresba tuší
26 x 31 cm
Signatura: V. K. 39
26 x 12 cm
Signatura: Wilgus
22 x 12 cm
Signatura: Wilgus
olej
19 x 22,5 cm
Signatura: Dubský 77
24 x 10 cm
Signatura: nečitelná
18 x 8,5 cm
Signatura: Myslbek
16,5 x 11,5 cm
Signatura: C. Bouda
18 x 10,5 cm
Signatura: Myslbek
suchá jehla 10/20
10,5 x 6 cm
Signatura: Jan Bauch
18 x 7,5 cm
Signatura: Myslbek