barevná litografie 26/100
47 x 37 cm
Signatura: Mžyk Josef
olej, karton
33 x 45 cm
Signatura: Max
29,5 x 23,5 cm
Signatura: Burant 1960
tempera
29,5 x 42 cm
24 x 33 cm
Signatura: monogramem MR
olověná plaketa, částečně zlaceno
35 x 35 cm
Signatura: na rubu O. Zoubek
akvarel, karton
21 x 26 cm
Signatura: PD F. Kaláb
akvarel
43 x 30,5 cm
Signatura: monogram MR 26.2.71
33 x 18 cm
barevné křídy, pastel
36 x 26 cm
Signatura: DU M. Kopf 27
monotyp
40 x 32 cm
Signatura: Květa Válová 59
olej, karton
25,5 x 33 cm
Signatura: na rubu Čeněk Choděra
monotyp
45 x 33 cm
Signatura: J. Válová 59
barevný pastel
41,5 x 32 cm
Signatura: PD Kaláb 35
1951
kresba pastelem
46 x 66 cm
Signatura: B. Dvorský 51
kresba tužkou, pastel
35 x 22 cm
Signatura: PD Jan Dědina
olej, lepenka
69 x 56 cm
Signatura: PD J. Minařík
kvaš, tuš, lepenka
56 x 44 cm
Signatura: J. Friedrich
olej, plátno
50 x 81 cm
Signatura: LD nečitelně
1907
akvarel, tužka, karton
48 x 28 cm
Signatura: J. Friedrich 1907
olej, překližka
63,5 x 48 cm
Signatura: PD R. Holzer
akvarel, karton
77 x 59 cm
Signatura: E. M.
olej, plátno
56 x 68 cm
akvarel, karton
60 x 52 cm
Signatura: Ed. Milén