7 x 7 cm
ocelorytina
4 x 3 cm
ocelorytina
4 x 3 cm
ocelorytina
5,5 x 4 cm
ocelorytina
4,5 x 4,5 cm
ocelorytina
4 x 3 cm
litografie
17 x 23 cm
litografie
17 x 23 cm
litografie
17 x 23 cm
litografie
13 x 10 cm
litografie
21,5 x 14,5 cm
Signatura: C. Bouda
mědirytina
3 x dřevoryt
22 x 17 cm
Signatura: Vik
litografie
24 x 15 cm
Signatura: Knobloch
11,5 x 11 cm
Signatura: A. Grmelová 95
16 x 9 cm
16 x 9 cm
16 x 9 cm
16 x 9,5 cm
litografie
8 x 5,5 cm
9 x 5 cm
17,5 x 14 cm
20 x 15,5 cm
1890 - 1900
kresba uhlem, papír
30 x 26,7 cm
Signatura: sign. PD Aleš
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |