olej, lepenka
35 x 42 cm
Signatura: Jambor
olej, plátno
60 x 45 cm
Signatura: Fr. Srp 30
tisk k výstavě
24 x 15,5 cm
22 x 18 cm
Signatura: Brousek
17,5 x 23 cm
Signatura: Brousek
10,5 x 28 cm
Signatura: AB v tisku
litografie
24 x 18 cm
Signatura: Konůpek
litografie
18,5 x 17,5 cm
litografie
19 x 18 cm
litografie
19 x 17,5 cm
barevný linoryt 76/100
14,5 x 20,5 cm
Signatura: J. Tuxa
kresba
21 x 30 cm
Signatura: Jursík 73
kresba
30 x 21 cm
Signatura: Jursík 79
16,5 x 9 cm
barevná kamenorytina
18,5 x 11,5 cm
Signatura: C. Bouda
lept 85/100
5 x 3,5 cm
Signatura: Burant 81
lept 36/100
5 x 3,5 cm
Signatura: Burant 81
grafický list 25/200
42 x 30 cm
Signatura: PD Petr Kvíčala
lept 28/100
5 x 3,5 cm
Signatura: C. Bouda
lept 89/100
5 x 3,5 cm
Signatura: C. Bouda
olej, sololit
40 x 30 cm
Signatura: PD Zábranský
lept 29/30
12,5 x 7,5 cm
Signatura: Kužel
grafický list 55/65
65 x 49 cm
Signatura: DU Tomáš Bím
barevná litografie 120/200
10 x 8 cm
Signatura: K. Beneš 92