barevná litografie 120/200
10 x 8 cm
Signatura: K. Beneš 92
akvarel
23 x 54,5 cm
Signatura: LD Rulíšek
litografie
17,5 x 11,5 cm
Signatura: V. Junek
litografie
17,5 x 11,5 cm
Signatura: V. Junek
litografie 17/18
55 x 38 cm
Signatura: DU Roučka
monotyp
47 x 36 cm
Signatura: PD Istler
litografie
17,5 x 11,5 cm
Signatura: V. Junek
barevná litografie 12/60
48 x 33 cm
Signatura: Jaromír Skřivánek 91
olej, plátno
90 x 120 cm
Signatura: LD Konečný
barevná litografie 325/500
29,5 x 40 cm
Signatura: PD V. Špála 42
lept 20/100
33 x 23,5 cm
Signatura: J. Běhounek 92
1871
litografie
34 x 43 cm
akvarel, karton
37 x 54,5 cm
Signatura: PD Odvárka
barevná litografie
41 x 24,5 cm
Signatura: PD J. Šerých
36 x 29 cm
Signatura: M. Švabinský
koláž
39 x 29 cm
Signatura: PD L. Ochrymčuk
olej, plátno
77 x 77 cm
Signatura: PD M. Netík 97
olej, lepenka
62 x 47 cm
Signatura: PD J. V. Barnet
pastel, tuš, karton
23,5 x 29 cm
Signatura: PD Král 1930
akvarel, karton
20 x 30 cm
Signatura: PD J. Panuška
16,5 x 20 cm
Signatura: LD Voj. Sedláček
fotografie
29,5 x 24 cm
1954
litografie
31 x 23 cm
Signatura: PD M. Švabinský
kombinovaná technika, tuš, akvarel, karton
40 x 57,5 cm
Signatura: PU J. Vožniak