automatická kresba
30 x 25 cm
Signatura: Jan Wolf 1979
dobový hlubotisk
23 x 17 cm
dobový hlubotisk
26 x 18 cm
Signatura: M. Švabinský 1896 v tisku
litografie
25 x 18 cm
Signatura: M. Švabinský v tisku
dobový hlubotisk
24 x 19 cm
Signatura: Kupka v tisku
19 x 24,5 cm
Signatura: Josef Čapek 1934-5 v tisku
19 x 24,5 cm
Signatura: Josef Čapek 1929-5 v tisku
19 x 24,5 cm
Signatura: Josef Čapek 1933-5 v tisku
19 x 25 cm
Signatura: Josef Čapek v tisku
19 x 26 cm
17 x 25 cm
20 x 23 cm
Signatura: Josef Čapek 1931-5 v tisku
litografie 25/50
30 x 21 cm
Signatura: nečitelná
grafický list
24,5 x 30,5 cm
Signatura: B. Hrozek 1918 v obraze
koláž
27 x 23 cm
Signatura: V. Zykmund 1984
dobový hlubotisk
26 x 23 cm
dobový hlubotisk
17 x 30 cm
Signatura: Kupka v tisku
dobový hlubotisk
21 x 23 cm
Signatura: Kupka v tisku
dobový hlubotisk
30 x 24 cm
Signatura: AP v tisku
dobový hlubotisk
30 x 24,5 cm
Signatura: AP v tisku
dobový hlubotisk
30 x 24 cm
Signatura: AP v tisku
dobový hlubotisk
30 x 23,5 cm
zlacený reliéfní otisk
30 x 20,5 cm
Signatura: Olbram Zoubek
zlacený reliéfní otisk
30 x 20,5 cm
Signatura: Olbram Zoubek