mědirytina
14 x 9,5 cm
Signatura: Jiří Bouda 97
70. léta 20. stol.
olej, lepenka
80 x 40 cm
Signatura: PD Lukášek
kolorovaný dřevoryt 127/200
15 x 10 cm
Signatura: V. Komárek
lept 71/100
16 x 10 cm
Signatura: Dušan Grenčer 1988
litografie 22/200
8,5 x 13 cm
Signatura: Milena Dvořáková
olej, malířská lepenka
24 x 31 cm
Signatura: PD Lexa 1926
lept 38/55
13 x 8,5 cm
Signatura: Jaroslav Dajč
tempera
37 x 20 cm
Signatura: PD K. Skála
8 x 6 cm
ocelotisk
6,5 x 13,5 cm
Signatura: A. Brunovský
ocelotisk
6,5 x 14,5 cm
Signatura: A. Brunovský
10,5 x 41 cm
Signatura: PD A. Born
1882
28 x 45 cm
Signatura: nečitelná
filmová fotografie
22 x 27 cm
litografie 21/180
23,5 x 17 cm
Signatura: PD Kamil Lhoták 1978
dobový hlubotisk
21 x 17 cm
Signatura: Kupka v tisku
dobový hlubotisk
17 x 17 cm
Signatura: Kupka v tisku
grafický list 14/20
13 x 27 cm
Signatura: PD Kamil Lhoták 1944
litografie
21 x 15 cm
Signatura: Švabinský v tisku
kol. r. 1935
olej, plátno
74 x 80 cm
Signatura: PD F. Hladík
litografie
19 x 16 cm
Signatura: M. Š. 29
barevná litografie
11,5 x 7 cm
Signatura: Jos. Lada 49 v tisku
olej, plátno
100 x 73 cm
Signatura: LD L. Klvaňa 62
barevná litografie
12 x 7 cm