olej, plátno
48,5 x 59 cm
Signature: sign. PD Fr. Srp 29
60. léta
olej, plátno
123 x 87 cm
Signature: sign. LD Svoboda 67
Starting price: | CZK 25 000 |
olej, plátno
73 x 60 cm
Signature: sign. LD T.F.Šimon
Starting price: | CZK 48 000 |
barevné křídy, lepenka
67 x 51 cm
Signature: sign. LD Karel Špillar
Starting price: | CZK 28 000 |
olej, lepenka
81,5 x 61 cm
Signature: nesignováno
Starting price: | CZK 29 000 |
olej, malířská lepenka
50 x 35 cm
Signature: sign. PD Tikal 65
Starting price: | CZK 65 000 |
olej, lepenka
48 x 54 cm
Signature: sign. LD J. Ullmann
olej, překližka
50 x 55 cm
Signature: sign. LD Vaculková 42
Starting price: | CZK 8 500 |
olej, překližka
25 x 34 cm
Signature: sign. LD Valter 81
Starting price: | CZK 10 000 |
olej, malířská lepenka
22 x 18 cm
Signature: sign. PD R.V.
Starting price: | CZK 4 000 |
olej, plátno
53 x 75,5 cm
Signature: sign. PD Soter Vonášek 1930
olej, plátno
41 x 61 cm
Signature: sign. vzadu Antonín Waldhauser Praha
Starting price: | CZK 39 000 |
pol.18.stol.
olej, plátno
96 x 71 cm
Starting price: | CZK 54 000 |
aktivní grafika
29 x 49 cm
Signature: sign. DU Vladimír Boudník 1965
aktivní grafika
14 x 26 cm
Starting price: | CZK 6 500 |
litografie
16 x 14 cm
Signature: sign. PD R. Kremlička
Starting price: | CZK 2 000 |
lept s akvatintou
39 x 34,5 cm
Signature: sign. PD Vojt. Preissig
lept s akvatintou
12 x 30 cm
18 x 13,8 cm
Signature: sign. LD Tichý 44
Starting price: | CZK 14 000 |
41,2 x 29,6 cm
Signature: sign. DU Tichý 40
15 x 15 cm
Signature: sign. PD J. Váchal
Starting price: | CZK 6 000 |
1911
21 x 21 cm
Signature: sign. PD J Váchal
Starting price: | CZK 8 000 |
15 x 15 cm
Signature: sign. PD J Váchal
Starting price: | CZK 6 000 |
litografie
50 x 37 cm
Signature: sign. PD Jan Zrzavý