komb. technika, akvarel, pastel
43 x 25 cm
Signature: sign. LD A. Frolka
Starting price: | CZK 6 500 |
olej, plátno
80 x 64 cm
Signature: sign. PD Josef Loukota
Starting price: | CZK 29 000 |
olej, překližka
14 x 18 cm
Signature: sign. LD F. Zikmund 42
Starting price: | CZK 7 000 |
37 x 55 cm
Signature: sign. PD Vojt Sedláček 41
Starting price: | CZK 14 000 |
2. pol. 19. století
olej, plátno
47 x 39 cm
Signature: signatura nezjištěna
Starting price: | CZK 35 000 |
2. pol. 19. století
olej, plátno, deska
51 x 61 cm
Signature: značeno PD Y. King 1873
Starting price: | CZK 32 000 |
30. léta 20. století
olej, plátno
41 x 51 cm
Signature: sign. PD E. Mercker Mchn.
Starting price: | CZK 24 000 |
1915-18
litografie
24 x 17 cm
Signature: sign. PD Jan Zrzavý, LD Milenci
1915-18
litografie
24 x 17 cm
Signature: sign. PD Jan Zrzavý, LD Bolest
1901
54 x 34,5 cm
Signature: sign. LD V. Preissig 1901
Starting price: | CZK 8 000 |
barevný lept, karton
27 x 19 cm
Signature: sign. LD Vojt. Preissig
Starting price: | CZK 7 000 |
1912
lept, karton
17 x 13 cm
Signature: nesignováno
Starting price: | CZK 5 000 |
1893
kvaš, tužka, karton
35,5 x 23 cm
Signature: sign. LD V. Preissig 93
Starting price: | CZK 2 500 |
24,5 x 19,5 cm
Signature: nesignováno
Starting price: | CZK 3 500 |
24 x 36,5 cm
Signature: na rubu značeno Ant. Mánes
Starting price: | CZK 2 500 |
kresba tužkou, karton
17 x 26 cm
Signature: na rubu značeno Amalie Mánesová
Starting price: | CZK 1 500 |
kresba tužkou, karton
25,5 x 35,5 cm
Starting price: | CZK 1 800 |
kresba tužkou, karton
21,5 x 33 cm
Starting price: | CZK 1 800 |
25 x 21 cm
Starting price: | CZK 2 500 |
kresba perem, tužka
36,5 x 29 cm
Signature: na rubu značeno Karel Svoboda
Starting price: | CZK 1 800 |
kresba perem
31 x 20 cm
Starting price: | CZK 1 800 |
49 x 33 cm
Signature: značeno PD pozůstalostním razítkem Max Haushofer
Starting price: | CZK 1 200 |
kresba tužkou, karton
19,5 x 28,5 cm
Starting price: | CZK 1 800 |
II. série 10 barevných leptů
17,8 x 20 cm
Signature: sign. PD T. F. Šimon
Starting price: | CZK 2 500 |