barevná litografie
32,5 x 40 cm
Signature: sign. PD V. Špála 39
Starting price: | CZK 8 000 |
1915 - 21
kolorovaný linoryt
28 x 18 cm
Signature: sign. PD V. Špála
kol. r. 1915
mosaz, měď
v. 30 cm, d. 23 cm
Starting price: | CZK 35 000 |
1912 - 13
bronzová plastika
v. 27 cm
Signature: neznačeno
Starting price: | CZK 120 000 |
olej, plátno
65 x 76 cm
Signature: sign. PD K. Jílek 66
Starting price: | CZK 65 000 |
muchláž
21,5 x 16,5 cm
Signature: sign. PD JK 85
22 x 27,8 cm
Signature: sign. v desce E.F. v kruhu, mimo kruh 33
Starting price: | CZK 13 000 |
1913
původní litografie
24 x 21 cm
Signature: sign. DU V. Beneš
Starting price: | CZK 7 500 |
malba kvaší, karton
36 x 58 cm
Signature: sign. LD Jos. Lada 49
Starting price: | CZK 280 000 |
1928 - 32
olej, plátno
92 x 73 cm
Signature: sign. PD Coubine
Starting price: | CZK 460 000 |
olej, plátno
60 x 76 cm
Signature: sign. PD Willi Nowak
Starting price: | CZK 265 000 |
olej, plátno
77 x 142 cm
Signature: sign. PD Rabas 50
Starting price: | CZK 80 000 |
30. léta
olej, překližka
81 x 67,5 cm
Signature: sign. PD F. Süsser
Starting price: | CZK 38 000 |
olej, plátno
60 x 73 cm
Signature: sign. LD A. Procházka 41
Starting price: | CZK 360 000 |
olej, barevné křídy, malířská lepenka
70 x 100 cm
Signature: sign. nezjištěna
Starting price: | CZK 40 000 |
olej, plátno
22 x 27 cm
Signature: sign. PD František Tichý 27
Starting price: | CZK 350 000 |
1980 - 7
olej, plátno
28 x 28 cm
Signature: sign. DU Boštík
Starting price: | CZK 95 000 |
komb. technika, papír
53 x 70 cm
Signature: sign. PD Dlouhý 1996, DU Testování tvaru
Starting price: | CZK 22 000 |
olej, plátno
Signature: sign. DU Janeček 1960
Starting price: | CZK 180 000 |
86 x 62,5 cm
Signature: sign. PD K. Malich 1962
33 x 45 cm
Signature: sign. PD R. Piesen 55
Starting price: | CZK 45 000 |
olej, plátno
74 x 104 cm
Signature: sign. PD Jiří Sopko 1990
Starting price: | CZK 58 000 |
komb. technika, akryl, vršený papír
66 x 46 cm
Signature: sign. LD Adriena Šimotová 86
Starting price: | CZK 24 000 |
olejová tempera, karton
45 x 30 cm
Signature: sign. PD Jan Kotík 1959
Starting price: | CZK 28 000 |