olej, lepenka
50 x 70 cm
Signature: sign. PD Al. Kalvoda
Starting price: | CZK 48 000 |
olej, plátno
57,5 x 50,5 cm
Signature: sign. LD Al. Kalvoda
Starting price: | CZK 28 000 |
olej, lepenka
40,5 x 52,5 cm
Signature: sign. LD Kaván
Starting price: | CZK 25 000 |
1896
olej, plátno
60 x 78 cm
Signature: sign. nezjištěna
Starting price: | CZK 65 000 |
olej, plátno
75 x 58 cm
Signature: sign. DU AM
Starting price: | CZK 750 000 |
uhel, bílá pastelka, lepenka
52 x 40 cm
Signature: sign. PD J. Mařák
Starting price: | CZK 30 000 |
pol.19.stol.
olej, plátno
32 x 39 cm
Signature: sign. LD AP
Starting price: | CZK 120 000 |
olej, lepenka
60 x 15 cm
Signature: sign. nezjištěna
Starting price: | CZK 45 000 |
akvarel, papír
19 x 17,5 cm
Signature: sign. PD PV
Starting price: | CZK 110 000 |
olej, plátno
30 x 19 cm
Signature: sign. PD PV
Starting price: | CZK 20 000 |
olej, plátno
46 x 60 cm
Signature: sign. LN V. Beneš
1908
olej, plátno
68 x 53 cm
Signature: nesignováno
Starting price: | CZK 350 000 |
olej, plátno
50 x 55 cm
Signature: sign. PN Josef Čapek 1927
Starting price: | CZK 800 000 |
olej, plátno
50 x 65 cm
Signature: sign. PD K. Černý Š 58
1922
olej, dřevěná deska
30 x 34 cm
Signature: sign. PD Emil Filla 22
Starting price: | CZK 390 000 |
olej, dřevěná deska
50 x 71 cm
Signature: sign. DU Emil Filla 25
Starting price: | CZK 980 000 |
olej, plátno
65 x 54 cm
Signature: sign. vzadu Foltýn
Starting price: | CZK 320 000 |
1907
olej, plátno
68 x 82 cm
Signature: nesignováno
Starting price: | CZK 275 000 |
olej, plátno
55 x 57 cm
Signature: sign. PD A. Justitz 929
Starting price: | CZK 650 000 |
1912-14
olej, plátno
65 x 54 cm
Signature: sign. LD Kars
Starting price: | CZK 680 000 |
olej, plátno
92 x 72 cm
Signature: sign. LD Jar. Král 1939
Starting price: | CZK 500 000 |
30. léta
olej, plátno
54 x 66 cm
Signature: sign. PD Coubine
Starting price: | CZK 150 000 |
olej, plátno
61 x 104 cm
Signature: nesignováno
Starting price: | CZK 450 000 |
enkaustika, lepenka
58 x 40 cm
Signature: sign. PD Ant. Procházka