olej, plátno
67 x 67 cm
Signature: sign. LD F. Duša
olej, plátno
73 x 100 cm
Signature: sign. LD Boh. Dvorský 1933
Starting price: | CZK 50 000 |
1917
olej, plátno
51 x 71 cm
Signature: sign. PD Feigl
Starting price: | CZK 140 000 |
kresba tuší, papír
47,5 x 27 cm
Signature: sign. PD AH 30
Starting price: | CZK 7 000 |
litografie
22 x 16,3 cm
Signature: sign. PD L. Jiřincová 46
Starting price: | CZK 5 000 |
40 x 30 cm
Signature: sign. PD Jiří Kroha 44
Starting price: | CZK 6 000 |
olej, lepenka
50 x 70 cm
Signature: sign. PD Kojan 28
Starting price: | CZK 28 000 |
olej, sololit
52 x 44,5 cm
Signature: sign. LD L. Kuba 1943
Starting price: | CZK 65 000 |
tempera, lepenka
35 x 45 cm
Signature: sign. PD Ot. Marvánek 20
Starting price: | CZK 26 000 |
olej, lepenka
55 x 67 cm
Signature: sign. PD Molnár K.
Starting price: | CZK 5 000 |
olej, plátno
46 x 55 cm
Signature: sign. PN Gr. Moussatoff 34
Starting price: | CZK 38 000 |
olej, plátno
37,5 x 75,5 cm
Signature: sign. PD Rabas 34
Starting price: | CZK 43 000 |
suchá jehla s monotypem
14 x 9,3 cm
Signature: sign. PD Reynek
Starting price: | CZK 10 000 |
suchá jehla, monotyp
25 x 18,5 cm
Signature: sign. PD Reynek
olej, překližka
46 x 42 cm
Signature: sign. PD Ed. Světlík
Starting price: | CZK 4 000 |
malba tuší, karton
27 x 46,5 cm
Signature: sign. PN Š 34
Starting price: | CZK 27 000 |
olej, plátno
33 x 46 cm
Signature: sign. PD Vaculková 44
Starting price: | CZK 11 000 |
30. léta
olej, plátno
39 x 44 cm
Signature: sign. PD Vojáček Fr.
kol. r. 1940
akvarel, karton
40 x 55 cm
Signature: sign. PD Bořivoj Žufan
Starting price: | CZK 5 000 |
komb. technika, tempera, pastel, karton
92 x 53 cm
Signature: sign. PD MP
2.pol.19.st.
olej, lepenka
25,5 x 36,5 cm
Signature: sign. nezjištěna
1877
olej, plátno
42,5 x 94 cm
Signature: nesignováno
Starting price: | CZK 170 000 |
olej, plátno
23 x 35 cm
Signature: sign. PD Chittussi
Starting price: | CZK 390 000 |
1915 - 20
olej, lepenka
50 x 66,5 cm
Signature: sign. LD O. Bubeníček
Starting price: | CZK 32 000 |