kol.r. 1920
olej, plátno
70 x 97 cm
Signature: sign. PD J Jelínek.
Starting price: | CZK 25 000 |
kol. r. 1938
originální sádrová plastika
v. 33 cm
Signature: sign. dole J. Kubíček
Starting price: | CZK 6 500 |
kol.r. 1920
olej, plátno
71 x 53 cm
Signature: sign. LD Josef Loukota
1916
olej, lepenka
42,5 x 50 cm
Signature: sign. LD G. Macoun 1916
Starting price: | CZK 16 000 |
olej, lepenka
43 x 54 cm
Signature: sign. LD J. Obrovský 1941
Starting price: | CZK 38 000 |
kol.r. 1925
olej, plátno
58 x 70 cm
Signature: sign. PD Jaro Procházka
kol.r. 1910
bronz
v. 54 cm
Signature: sign. dole Lad. Šaloun
Starting price: | CZK 20 000 |
barevný lept, č. 45
26,5 x 31,5 cm
Signature: sign. PD T. F. Šimon
Starting price: | CZK 4 500 |
20. léta
kresba uhlem, karton
60 x 50 cm
Signature: sign. PD M. Švabinský
Starting price: | CZK 7 000 |
1916
olej, dřevěná deska
25 x 50 cm
Signature: sign. LD Jož. Uprka 16
Starting price: | CZK 58 000 |
1913
barevná litografie
24 x 21 cm
Signature: neznačeno
Starting price: | CZK 10 000 |
1913
linořez
20 x 15,5 cm
Signature: neznačeno
Starting price: | CZK 4 000 |
1914-16
litografie
24,5 x 19 cm
Signature: sign. LD Dívčí tvář, PD Josef Čapek
22,7 x 17 cm
Signature: sign. v desce E.F., PD Emil Filla
litografie
33 x 49,2 cm
Signature: sign. PD Emil Filla 33
Starting price: | CZK 24 000 |
1930-35
bronz
v. 19,5 cm
Signature: sign. E. Filla č. IV
Starting price: | CZK 60 000 |
1912-13
bronz
v. 47,8 cm
Signature: nesignováno
Starting price: | CZK 150 000 |
olej, sololit
64,5 x 45 cm
Signature: sign. PN Štěpán 45
Starting price: | CZK 28 000 |
tužka, karton
21,5 x 13 cm
Signature: sign. PD F. H. 33
33 x 20 cm
Signature: sign. PD Fr. Hudeček 32
36 x 30 cm
Signature: sign. PD Jiří Kroha 1919
kresba tužkou, papír
28 x 18 cm
Signature: sign. PD Matal, LD Lohbrück 2/1 1944
Starting price: | CZK 31 000 |
kresba tuší kolorovaná akvarelem, papír
36,5 x 30 cm
Signature: sign. PD Šíma 1931
kvaš, tuš, karton
13,5 x 16,5 cm
Signature: sign. PD F. Gross 45
Starting price: | CZK 9 500 |