akvarel, tuš, papír
17 x 29 cm
Signature: sign. PD Kamil Lhoták 46
olej, plátno
60 x 40 cm
Signature: sign. LD Smetana
Starting price: | CZK 320 000 |
olej, plátno
27,5 x 35,2 cm
Signature: sign. LD Šíma 934
Starting price: | CZK 210 000 |
kresba pastelkou, karton
25 x 18 cm
Signature: sign. PD F. Muzika 32
Starting price: | CZK 14 000 |
olej, lepenka
29 x 34 cm
Signature: sign. PD Š. 1933 Maruši
1918
15 x 15 cm
Signature: sign. PD Vlast. Hofman
Starting price: | CZK 9 000 |
olej, plátno
22 x 33 cm
Signature: sign. DU Janeček 48
Starting price: | CZK 45 000 |
1918
14 x 14,5 cm
Starting price: | CZK 8 500 |
olej, lepenka
57 x 43 cm
Signature: sign. LN A. Kučera 35
Starting price: | CZK 9 000 |
olej, lepenka
55 x 65 cm
Signature: sign. PN A. Kučera 37
1918
kolorovaný linoryt
20 x 15 cm
Signature: sign. PD V Špála
komb. technika, tuš, kvaš, karton
30 x 16 cm
Signature: sign. LD F. Wolf 46
Starting price: | CZK 6 500 |
pastel, papír
11 x 10 cm
Signature: sign. DU Boštík
Starting price: | CZK 4 000 |
komb. technika, lept, dřevořez
34 x 24,5 cm
Signature: sign. DU Vladimír Boudník 1967
strukturální grafika
10 x 25 cm
Signature: sign. DU V. Boudník 1961
Starting price: | CZK 4 000 |
olej, sololit
40 x 49 cm
Signature: sign. PD F. Gross 76
olej, překližka
22 x 26 cm
Signature: sign. PD R. Hliněnský 1975
Starting price: | CZK 13 000 |
olej, plátno
27,5 x 48 cm
Signature: sign. PD Istler 58
Starting price: | CZK 50 000 |
olej, plátno
50 x 35 cm
Signature: sign. LD Janeček
Starting price: | CZK 49 000 |
koláž, tuš, karton
28 x 20 cm
Signature: sign. na rubu Věra Janoušková 1991
Starting price: | CZK 5 000 |
40 x 29 cm
Signature: sign. PD Jiří John 64
Starting price: | CZK 9 000 |
olej, dřevěná deska
37,5 x 100 cm
Signature: sign. PD Kafka 70/8
Starting price: | CZK 58 000 |
komb. technika, olej, olej. laky, koláž, překližka
75 x 75 cm
Signature: sign. na rubu Eduard Ovčáček
Starting price: | CZK 35 000 |
komb. technika, olej, vrypy, obtisky, plátno
65 x 46 cm
Signature: sign. nezjištěna
Starting price: | CZK 40 000 |