dřevo, lepenka, plast
17 x 16 cm
Signature: sign. na rubu 1983 V. Janoušková
Starting price: | CZK 14 000 |
olej, sololit
60 x 50 cm
Signature: sign. PD J.S. 1967
olej, plátno
41,5 x 33,5 cm
Signature: sign. PD J. Šíma 1953
Starting price: | CZK 240 000 |
1957 - 58
olej, plátno
31 x 41 cm
Signature: nesignováno
Starting price: | CZK 20 000 |
asambláž, dřevo
85 x 65 cm
Signature: sign. DU Růžence fára 73
Starting price: | CZK 35 000 |
olej, plátno
67,5 x 48 cm
Signature: sign. LD j.k. 56 V
Starting price: | CZK 120 000 |
tempera, lepenka
48 x 67,5 cm
Signature: sign. PD K. Souček 66
Starting price: | CZK 8 500 |
olej, lepenka
69,5 x 47 cm
Signature: sign. zašifrována v malbě
Starting price: | CZK 125 000 |
83 x 49 cm
Signature: sign. DU Adriena Šimotová 63
Starting price: | CZK 44 000 |
olej, plátno
33 x 21,5 cm
Signature: sign. na rubu monogramem JK 1965
Starting price: | CZK 42 000 |
60. léta 20. století
chiasmáž, roláž
49 x 56,2 cm
Signature: sign. na rubu J. Kolář
olej, plátno
50 x 50 cm
Signature: sign. DU Boštík
Starting price: | CZK 320 000 |
komb. technika, sololit
80 x 60 cm
Signature: sign. PD Istler 97
komb. technika, lepenka
50 x 36 cm
Signature: sign. DU istler 70
Starting price: | CZK 25 000 |
olej, plátno
33 x 22 cm
Signature: sign. LD Janeček 69
Starting price: | CZK 29 000 |
litografie, II. stav 6/13
40 x 30 cm
Signature: sign. PD Jánuš Kubíček 1970
Starting price: | CZK 6 000 |
olej, plátno
78 x 78 cm
Signature: sign. na rubu J.K.
1979 - 80
olej, plátno
86 x 74 cm
Signature: sign. PD Jánuš Kubíček 1979 - 80
Starting price: | CZK 70 000 |
1969 - 70
lept 4/30
49 x 63 cm
Signature: sign. PD K. Malich 1969 - 70
Starting price: | CZK 19 000 |
90 x 66 cm
Signature: sign. nezjištěna, na rubu autorem " Zrození světa
alchymáž, karton
59 x 41,5 cm
Signature: sign. DU LN 15/10/96
Starting price: | CZK 24 000 |
froasáž, karton
41 x 28,5 cm
Signature: sign. DU LN 21/9/95
komb. technika, japan
133 x 68,5 cm
Signature: sign. PD VII.88 Schmidt
Starting price: | CZK 9 000 |
akryl, plátno
114 x 90 cm
Signature: sign. DU 90 A. Lamr
Starting price: | CZK 40 000 |