litografie
42 x 32 cm
Signature: sign. LD Tichý 47
Starting price: | CZK 27 000 |
31,9 x 25,3 cm
Signature: sign. LD Tichý 45
Starting price: | CZK 14 000 |
barevný dřevoryt, tisk č. 1
25 x 24 cm
Signature: sign. PD J. Váchal
barevný dřevoryt, tisk č. 1
37,5 x 34,5 cm
Signature: sign. PD J. Váchal 1950
litografie 296/300
40 x 46 cm
Signature: sign. PD Jan Zrzavý
Starting price: | CZK 9 000 |
komb. technika, papír
16,5 x 13 cm
Signature: sign. DU Boštík 94
Starting price: | CZK 5 000 |
komb. technika, papír
40 x 55 cm
Signature: značeno LD Z. Burian
Starting price: | CZK 10 000 |
16 x 11 cm
Signature: sign. LD G
lavír. tuš, papír
17 x 13 cm
Signature: sign. PD AH 26
Starting price: | CZK 2 500 |
pastel, papír
41 x 29,5 cm
Signature: sign. PD Ota Janeček
tužka, papír
22 x 27 cm
Signature: sign. PD Král 1931
Starting price: | CZK 6 500 |
tuš, akvarel, papír
7 x 12 cm
Signature: sign. LD J.L.
Starting price: | CZK 9 500 |
tuš, běloba, papír
27 x 16 cm
Signature: nesignováno
Starting price: | CZK 23 000 |
komb. technika, karton
42 x 32 cm
Signature: sign. PD Ant. Procházka
Starting price: | CZK 80 000 |
komb. technika, papír
30 x 21,5 cm
Signature: sign. PD slepotisk MR
tužka, papír
32 x 24 cm
Signature: sign. DU M. Švabinský
Starting price: | CZK 5 000 |
tužka, akvarel, papír
28 x 21 cm
Signature: sign. PD Tichý 53 V.CH.
1954
akvarel, papír
30 x 21 cm
Signature: sign. DU Tichý 54
Starting price: | CZK 11 000 |
komb. technika, papír
27 x 21 cm
Signature: sign. PD Trnka
komb. technika, papír
45,5 x 33 cm
Signature: sign. PD Zívr 1980
Starting price: | CZK 6 000 |
olej, lepenka
72 x 107 cm
Signature: sign. LD O. Blažíček
Starting price: | CZK 90 000 |
olej, plátno
70 x 101 cm
Signature: sign. PD O. Blažíček
1881
olej, plátno
64,5 x 93 cm
Signature: sign. LD Chittussi 1881
Starting price: | CZK 650 000 |
1899
olej, lepenka
44 x 67 cm
Signature: sign. PD Al. Kalvoda 99
Starting price: | CZK 30 000 |