33 x 28 cm
Signature: sign. nezjištěna
Starting price: | CZK 2 800 |
akvarel, karton
19 x 15,5 cm
Signature: značeno pozůstalostním razítkem Max Haushofer
Starting price: | CZK 1 500 |
15,5 x 11,5 cm
Starting price: | CZK 1 800 |
akvarel, tužka, karton
13,5 x 21 cm
Starting price: | CZK 1 400 |
akvarel, karton
27 x 24,5 cm
Signature: značeno PD Ant. Mánes
Starting price: | CZK 1 900 |
24 x 17 cm
Signature: nesignováno
Starting price: | CZK 1 800 |
33 x 20 cm
Signature: nesignováno
Starting price: | CZK 1 800 |
kol. r. 1928
olej, lepenka
28,5 x 38 cm
Signature: sign. LD V. Špála
Starting price: | CZK 90 000 |
olej, lepenka
37 x 38 cm
Signature: sign. PD Mousson
Starting price: | CZK 45 000 |
olej, překližka
32,5 x 43 cm
Signature: sign. PD Karel Souček 43
Starting price: | CZK 24 000 |
24,5 x 17,5 cm
Signature: sign. PD Jan Smetana 1946
Starting price: | CZK 3 000 |
1921
kresba tuší, papír
30 x 23,5 cm
Signature: sign. PD E. F. 21. Sklenice
Starting price: | CZK 85 000 |
suchá jehla, papír
17,6 x 22 cm
Signature: sign. PD Emil Filla, v desce E. F. 31
Starting price: | CZK 11 000 |
lept s akvatintou, karton
32 x 38,5 cm
Signature: sign. PD Emil Filla
olej, lepenka
36,5 x 50 cm
Signature: sign. PD Jar Král 1930
Starting price: | CZK 158 000 |
olej, plátno
21 x 45,5 cm
Signature: sign. LD Mizera 44
Starting price: | CZK 32 000 |
dřevoryt, ruční papír
33 x 25,5 cm
Signature: sign. na úvodní straně Kupka s dedikací
Starting price: | CZK 65 000 |
olej, plátno
38,5 x 46,5 cm
Signature: sign. LN V. Beneš
Starting price: | CZK 55 000 |
kolem r. 1940
olej, překližka
50 x 70 cm
Signature: sign. PD Z. Burian
Starting price: | CZK 138 000 |
olej, překližka
23 x 38,2 cm
Signature: sign. PD Drtikol 1939
Starting price: | CZK 22 000 |
olej, lepenka
31 x 35,5 cm
Signature: sign. PD Drtikol 1940
Starting price: | CZK 21 000 |
kvaš, pastel, lepenka
50 x 70 cm
Signature: sign. LD J. Grus, PD 1950
Starting price: | CZK 9 000 |
olej, plátno
46 x 95 cm
Signature: sign. PD Boh. Dvorský
Starting price: | CZK 39 000 |
1945 - 48
olej, plátno
15 x 49,5 cm
Starting price: | CZK 16 500 |