suchá jehla s monotypem
26 x 19,5 cm
Signature: sign. PD Reynek
litografie
24 x 30 cm
Signature: sign. PD Zd. Sklenář 45
Starting price: | CZK 3 000 |
38 x 32 cm
Signature: sign. PD Jar. Stretti-Zamponi
Starting price: | CZK 3 500 |
34,5 x 44,5 cm
Signature: sign. PD T.F. Šimon
Starting price: | CZK 3 500 |
34 x 30 cm
Starting price: | CZK 3 000 |
47 x 38,1 cm
Signature: sign. DU František Tichý 48
Starting price: | CZK 22 000 |
32,5 x 41,4 cm
Signature: sign. PD František Tichý 40
Starting price: | CZK 25 000 |
litografie, autorský tisk 15/25
35 x 26,5 cm
Signature: sign. PD Zrzavý Jan
1921
kresba tuší, papír
30 x 24 cm
Signature: sign. PD E.F. 21 Sklenice
Starting price: | CZK 135 000 |
akvarel, tuš, karton
18 x 28,5 cm
Signature: sign. PD Foltýn Praha 1935
Starting price: | CZK 20 000 |
akvarel, karton
32,5 x 55 cm
Signature: sign. LD foltýn Brno 1936
Starting price: | CZK 30 000 |
tuš, akvarel, karton
21 x 25,5 cm
Signature: sign. PD Fr. Hudeček 40
Starting price: | CZK 28 000 |
kresba perem, tuší, papír
21 x 20 cm
Signature: sign. PD Fr. Hudeček 44
tužka, pastel, papír
49 x 67 cm
Signature: sign. LD Janoušek . 34
Starting price: | CZK 380 000 |
kvaš, tuš, papír
27 x 20 cm
Signature: sign. PD Šíma 935
Starting price: | CZK 85 000 |
komb. technika, karton
27,5 x 20 cm
Signature: sign. PD V. Zykmund 40
Starting price: | CZK 17 000 |
komb. technika, karton
16,5 x 13 cm
Signature: sign. DU Boštík 194
Starting price: | CZK 5 500 |
kresba tuší, papír
27 x 18 cm
Signature: sign. PD K. Černý Š 45
Starting price: | CZK 9 000 |
akvarel, tužka, karton
19 x 13,5 cm
Signature: sign. DU L. Jiřincová
Starting price: | CZK 9 000 |
malba tuší, papír
21 x 29,5 cm
Signature: sign. PD A. Justitz 1919
Starting price: | CZK 7 000 |
komb. technika, karton
23 x 30 cm
Signature: sign. vzadu J. Kolář 95
Starting price: | CZK 11 000 |
kresba tužkou, karton
42 x 28 cm
Signature: sign. PD Král 1926
Starting price: | CZK 7 000 |
kresba pastelem, karton
43 x 58 cm
Signature: sign. LD B. Lacina 44
Starting price: | CZK 24 000 |
uhel, pastel, karton
40 x 29 cm
Signature: sign. LD B. Lacina 42
Starting price: | CZK 8 000 |